صفحه اصلی تماس با ما پرسش و پاسخ امروز ۱ آبان ۱۳۹۸ فارسی English
خبرگزاري ايانا: اخبار عملياتي سال جديد يگان هوايي خدمات ويژه در مصاحبه با مدير عامل


خبرگزاري كشاورزي ايران ( ايانا )

تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۵

مدیرعامل شرکت هواپیمایی خدمات ویژه وزارت جهاد کشاورزی خبر داد:
در راستا مبارزه هوایی با آفات نباتی در چند استان کشور 10 فروند هواپیمای چندمنظوره در عرصه‌های کشاورزی مستقر شد.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی خدمات ویژه وزارت جهاد کشاورزی امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا( با اعلام این خبر گفت: طی قرارداد منعقده با سازمان حفظ نباتات، تعداد 10 فروند هواپیمای چندمنظوره "درامادر" در آغاز سال جدید، به‌صورت آماده‌باش و به‌منظور اجرای عملیات سریع مبارزه هوایی با آفات نباتی در چند استان کشور مستقر شد.

احمد طمراسی افزود: یگان هوایی شرکت هواپیمایی خدمات ویژه، آمادگی کامل دارد بر حسب نیاز در هر نقطه از کشور، عملیات هوایی متناسب با درخواست‌های مراجع ذی‌ربط را به انجام رساند.

وی از آغاز عملیات کودپاشی و محلول‌پاشی در استان مازندران خبر داد و خاطرنشان کرد: با شروع سال جدید، عملیات بهاره کودپاشی و محلول‌پاشی هوایی بر سطح مزارع دشت ناز ساری، با استقرار یگان عملیاتی شرکت هواپیمایی خدمات ویژه در استان مازندران آغاز شده است و همچنان ادامه خواهد یافت.

طمراسی ادامه داد: با توجه به بارش‌های اخیر به‌ویژه در استان‌های شمالی کشور و عدم امکان استفاده از تجهیزات زمینی در مزارع، هواپیماهای چندمنظوره کشاورزی با انجام عملیات متنوع هوایی، به یاری کشاورزان منطقه شتافته‌اند.عملیات هوایی مبارزه با علف‌های هرز در گلپایگان

مدیرعامل شرکت هواپیمایی خدمات ویژه وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: با شروع سال جدید، ناوگان هواپیمایی خدمات ویژه نیز دامنه فعالیت‌های خود را در اقصی‌نقاط کشور و بر اساس نیازهای اعلام شده توسط سازمان‌ها و نهادهای ذی‌ربط به‌ویژه وزارت جهاد کشاورزی، توسعه بخشیده است.

وی یادآور شد: در همین راستا ناوگان عملیاتی شرکت با استقرار هواپیما در منطقه عملیاتی گلپایگان، مبارزه هوایی با علف‌های هرز مزارع گندم، جو، ذرت، کلزا و... را در سطح بیش از یک‌هزار هکتار آغاز کرده و همچنان تا ماه‌های آینده ادامه خواهد داشت.

طمراسی از انجام عملیات مبارزه با زنگ زرد در بیش از یک‌هزار هکتار از مزارع گندم استان ایلام خبر داد و تأکید کرد: عملیات هوایی مبارزه با زنگ زرد گندم با استقرار یگان هوایی در استان ایلام انجام شد.

وی اظهار داشت: به‌دنبال اعلام نیاز سازمان حفظ نباتات استان ایلام، شرکت هواپیمایی خدمات ویژه با استقرار یگان عملیاتی خود، در بیش از یک‌هزار هکتار از مزارع گندم مناطق دهلران و دشت عباس، اقدام به عملیات موفقیت‌آمیز مبارزه هوایی با آفت زنگ زرد کرد./

قزوین - کیلومتر 6 جاده قدیم تهران - روبروی انبار شرکت نفت
اخبار سایت

احتمال حمله ملخ در شش استان كشور

اجرايي شدن نظام نامه سيستم مديريت ايمني (SMS) Safty Managment System در فرودگاه قزوين

اتمام عمليات خط كشي باند، تاكسي وي و رمپ فرودگاه

بومي سازي فيلتر هواپيماي درومادر با همكاري مشترك سازمان هواپيمائي كشور و صنايع داخلي در سال اقتصاد مقاومتي

بالگرد دائمی هلال‌احمر در قزوین مستقر شد

نشست مدير عامل با مديران مجمع نظام صنفي كشاورزي کشور

خبرگزاري ايانا: استقرار دائمي هواپيماي اطفاء حريق در استان فارس

پرواز اولین هواپیمای فوق سبک با موتور انژکتور نصب شده در کشور

مدیرعامل شرکت هواپیمایی خدمات ویژه به ایانا خبر داد: وجود پایگاه هواپیماهای خدمات ویژه در استان‌های فارس، خوزستان و گرگان

مدير حفظ نباتات سازمان جهادكشاورزي استان ايلام: مبارزه هوايي و زميني با سن گندم در بيش از 10 هزار هكتار از مزارع اين استان

خبرگزاري ايانا: اخبار عملياتي سال جديد يگان هوايي خدمات ويژه در مصاحبه با مدير عامل

درج اخبار عملياتي شركت هواپيمايي خدمات ويژه در خبرگزاري فارس

برنامه نوسازي ناوگان هوايي شركت هواپيمايي خدمات ويژه

دريافت گواهينامه تعمير و نگهداري از سازمان هواپيمايي كشوري

افتتاح DATA CENTER شركت هواپيمايي خدمات ويژه

ارتقاء مدت اعتبار مجوز پروازي شركت هواپيمائي خدمات ويژه