صفحه اصلی تماس با ما پرسش و پاسخ امروز ۴ مهر ۱۴۰۲ فارسی English
:

جهت كسب اطلاع بيشتر در بخش اخبار ، ادامه مطلب را مطالعه فرمائيد

برج مراقبت پرواز فرودگاه قزوين :
بررسی نقش استارت آپ ها در اطفا حریق جنگل ها و ارایه خدمات کشاورزی :
مناقصه عمومي دو مرحله اي همراه با ارزيابي كيفي به شماره سيستمي 2001001277000005 :

شركت هواپيمائي خدمات ويژه به منظور اجراي پروژه مربوط به توسعه فرودگاه قزوين با رويكرد مسافربري و باري با برآورد حدود 4 هزار ميليارد ريال از سرمايه گذاران واجد شرايط براي اجراي توان اجراي كار دعوت بعمل مي آورد .

جهت كسب اطلاعات بيستر به سامانه تداركات الكترونيك دولت (ستاد) به آدرس WWW.setadiran.ir مراجعه نمائيد.

قابل توجه شركت كنندگان محترم : مهلت ارسال اسناد و بازگشائي مناقصه عمومي دو مرحله اي همراه با ارزيابي كيفي به شماره سيستمي 2001001277000005 تا تاريخ 1401/12/22 تمديد گرديد

تمديد مهلت زماني ارسال اسناد و بازگشائي مناقصه شماره 2001001277000005 :

قابل توجه شركت كنندگان محترم : مهلت ارسال اسناد و بازگشائي مناقصه عمومي دو مرحله اي همراه با ارزيابي كيفي به شماره سيستمي 2001001277000005 تا تاريخ 1401/12/22 تمديد گرديد.

ناوگان هوایی درامادر :
انعقاد تفاهم نامه همکاری با شرکت های هواپیما سازی ایران / صنایع هوایی قدس و پویا ایر :

انعقاد تفاهم نامه همکاری در زمینه پایش عرصه های مرتعی و جنگلی / اطفا هوایی حریق در عرصه های مرتعی و جنگلی با شرکت های هواپیما سازی ایران (هسا ) / صنایع هوایی قدس و شرکت پویا ایر

مزايده مصالح بازيافتي ابنيه و تاسيسات به شماره 10010012770000011 :

مزايده مصالح بازيافتي ابنيه و تاسيسات واقع در پلاك ثبتي 15 فرعي از 3151 اصلي واقع در بخش 4 قزوين متعلق به شركت هواپيمائي خدمات ويژه به شماره 10010012770000011

آموزشگاه خلباني "معراج" در فرودگاه قزوين :
بازدید جناب آقای دکتر ساداتی نژاد وزیر محترم جهاد کشاورزی - استاندار و نمایندگان محترم استان قزوین و ریاست محترم مجمع از فرودگاه قزوین :
نمايي از آشيانه ها در فرودگاه قزوين :
عناوین روز سایت

انعقاد تفاهم نامه همكاري سه جانبه

شركت مادر تخصصي خدمات كشاورزي ، شركت هواپيمائي ماهان ، شركت هواپيمائي خدمات ويژه

اطلاعیه ها
اخبار سایت

بازدید وزیر محترم جهاد کشاورزی - استاندار و نمایندگان محترم استان قزوین و ریاست محترم مجمع و هیات همراه از فرودگاه قزوین

اجراي عمليات هوائي آب پاشي و گلاب پاشي زائرين اربعين حسيني

مناقصه عمومي دو مرحله اي توسعه فرودگاه قزوين

شركت هواپيمائي خدمات ويژه به منظور اجراي پروژه مربوط به توسعه فرودگاه قزوين با رويكرد مسافربري و باري با برآورد حدود 4 هزار ميليارد ريال از سرمايه گذاران واجد شرايط براي اظهار توان اجراي كار دعوت بعمل مي آورد .

جهت كسب اطلاعات بيشتر به سامانه تداركات الكترونيك دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir مراجعه نمائيد.

شماره مناقصه : 2001001277000005

بررسی نقش استارت آپ ها در اطفا حریق جنگل ها و ارایه خدمات کشاورزی

جلسه مشترک مدیران شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی و سازمان فضایی ایران شرکت هواپیمایی خدمات ویژه با حضور سیدمحمد مجابی مدیرعامل شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی و مرتضی براری معاون وزیر و رییس سازمان فضایی ایران علی بخشعلی پور رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت هواپیمایی خدمات ویژه و استارتاپ های مرتبط با بخش کشاورزی و سازمان فضایی در محل سالن جلسات شرکت مادر تخصصی برگزار شد.

از مسائل مطرح شده در این جلسه، طرح جامع اطفا حریق جنگل ها با استفاده از فناوری پهپادها و بهره گیری از اطلاعات و دیتاهای ماهواره ای برای شناسایی مناطق مورد تهدید و آسیب دیده بود.

تولید و ارائه اپلیکیشن های مورد استفاده در بخش کشاورزی از قبیل اپلیکیشن های هواشناسی، ارائه و فروش محصولات و خدمات کشاورزی و همچنین تجهیزات و مکانیزاسیون که از طریق تلفن همراه در اختیار مصرف کنندگان بخش قرار خواهد گرفت، از دیگر موارد مورد بحث در این جلسه بود و به همین منظور تاسیس و تقویت و ایجاد شهرک‌های استارتاپی به منظور جذب و بکارگیری و حمایت از متخصصین و سازندگان این اپلیکیشن ها مورد تاکید قرار گرفت.

ایجاد و تشکیل نمایشگاه صنایع هوایی و مرتبط با بخش کشاورزی در استان قزوین شامل پهپادهای بدون سرنشین و هواپیماهای سمپاش و اطفا حریق از موارد دیگر مورد گفتگو در این جلسه بود.

انعقاد تفاهم نامه همکاری

در اجرای تدابیر مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا ( مد ظله العالی ) بر استفاده بهینه از توانمندیهای حوزه دفاعی و همچنین به منظور گسترش همکاری و ضرورت همه جانبه و هم افزایی توان و امکانات و بهره مندی از ظرفیت های در اختیار و استفاده از فناوری های نوین . شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی و شرکت هواپیماپی خدمات ویژه با شرکت هواپیما سازی ایران (هسا)/پویا ایر / شرکت صنایع هوایی قدس نسبت به انعقاد تفاهم نامه همکاری در زمینه های آموزشی . فنی و عملیاتی مشترک با ناوگان هوایی در اختیار نمودند.

در اجرای عملیات اطفا حریق از هواپیماهای با سرنشین توپولف / ایلوشین /درامادر و بالگرد های میل و در انجام ماموریت های گشت های هوایی و حفاظتی از جنگلها و مراتع کشوز از وسایل پرنده بدون سرنشین و با سرنشین استفاده خواهد نمود

مزايده مصالح بازيافتي ابنيه و تاسيسات

مزايده مصالح بازيافتي و تاسيسات واقع در پلاك ثبتي 15 فرعي از 3151 اصلي بخش 4 ناحيه شمالغرب قزوين به آدرس قزوين بالتر از ميدان مير عماد ، خيابان شهيد فكوري به شماره مزايده 10010012770000011 ، جهت كسب اطلاعات بيشتر به سامانه تداركات الكترونيك دولت (ستاد) به آدرس تارنمايwww.setadiran.ir مراجعه نمائيد

تازه ها
قزوین - کیلومتر 6 جاده قدیم تهران - روبروی انبار شرکت نفت
لینک های ویژه
آمار بازدید
بازدید امروز 412
بازدید دیروز 1518
کل بازدید تا کنون 517531
اوقات شرعی